Додатки для знайомств Охтирка Україна

Дати фестивалю наближені до Міжнародного дня перекладу 30 вересня , таким чином організатори події підкреслюють роль перекладачів у міжнародному культурному процесі. Фестиваль спрямований на популяризацію перекладної літератури та читання як засобів інтернаціоналізації української культури, знайомство хмельничан із українськими діячами культури й консолідацію професійної спільноти перекладачів та інших фахівців сфери літератури й книговидання, які приїздять на фестиваль з усієї України.

Program registery Prominent Events :: Ukrainian Cultural Foundation

Project name: Організація та проведення 5-го ювілейного кінофестивалю «Київський тиждень критики». Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАФІК ФІЛМЗ». Cities of implementation: Київ, Київська область,. Project description: 5-й міжнародний кінофестиваль «Київський тиждень критики» відбудеться 21 - 27 жовтня року. Фестиваль відкривається врученням премії «Кіноколо» від спільноти кінокритиків України найкращим українським фільмам і кінопрофесіоналам. Офіційна міжнародна програма складається з 7-ми мистецьких фільмів зі всього світу.

На фестивалі заплановано ретроспективу фільмів «Незалежність», що досліджує цю тему у світовому кінематографі, та присвячену ти річчю незалежності України. Програма «Фокус» формується з нових українських та канадських фільмів, обраних селективною комісією кінокритиків обох країн. Індустрійна секція «Перший погляд» представляє 5 українських студентських стрічок, відібраних студентами-кінознавцями, ключовим українським продюсерам.

Під час фестивалю відбуваються панельні дискусії та круглі столи з актуальних проблем кінопроцесу. Project name: Вишиваний твір. Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Нарбут Ольга Андріївна. Cities of implementation: Київ, Київ,. Project description: Проєкт "Вишиваний твір" - це виставка творів українських майстрів-вишивальниць, присвячена українській культурній спадщині, традиціям української вишивки. Виставки вже проходили 8 разів, починаючи з року, але у розширеному форматі виставка проходитиме вперше.

Вперше будуть об'єднані сучасні та музейні вишивані роботи, вперше буде проведено виставку у форматі онлайн і офлайн, вперше буде створено друкований каталог вишиваних творів, що презентуватимуться на виставці. Project name: Звенигород. Full name of the organization: Приватне підприємство «Белзький мур». Cities of implementation: с. Звенигород, Львівський район, Львівська область, м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область,. Project description: Розширення можливостей доступу до кроссекторального культурного контенту через проведення масштабної події «Звенигород.

Проєкт передбачає кількатижневу міждисциплінарну та кроссекторальну програму включно з проведенням виставки з використанням мультимедійних проекцій, 3Д мапінгом, круглим столом, перфомансом, пленером, дитячими майстер-класами та ін. на базі історико-культурного заповідника «Древній Звенигород», що сприятиме промоції культурного продукту задля розуміння, переосмислення та відповідального ставлення до національної культурної спадщини.

Project name: Всеукраїнський хоровий фестиваль-конкурс духовної та автентичної музики "Пентікостія". Full name of the organization: ФОП Ларін Дмитро Рудольфович.


 • старший сервіс знайомств поблизу Овруч Україна.
 • клуби знайомств в Камянка-Дніпровська Україна?
 • Дошка оголошень в Охтирці BESPLATKA.ua?
 • Клубна афіша в Україні — купити квитки на заходи онлайн на .
 • найкращі сайти підключення - - Євпаторія Україна.
 • Дошка оголошень в Охтирці ᐉ Безкоштовні оголошення.
 • християнське місто знайомств Городище Україна.

Project description: Мета проекту — сформувати простір для збереження традицій українського духовного, автентичного співу та підняття хорового культурного рівня українців. Захід засновано у р. За ці роки у заході взяло участь близько хорів з усієї країни. Гала-концерти збирають щонайменше глядачів. Фестиваль проходить на конкурсній основі, тож учасники зростають у професійній та культурній площині.

Одним з ключових завдань проекту є популяризація автентичного та духовного хорового співу серед молоді.


 • знайомства англійська Василівка Україна.
 • знайомства швидкість знайомства в Хуст Україна?
 • агентства з питань сватів у Городок Україна.
 • Швидкі знайомства «speed dating» - інші дати:!
 • Account Options?
 • знайомства людина поруч Лубни Україна.
 • події швидкого знайомства в Новоукраїнка Україна.

Проведення заходу допоможе творчим людям, навіть з найменших населених пунктів України, відчути єдність в традиціях та важливість збереження автентичної, вивчення нової та виконання духовної музики як таке. Project name: Напрямок Клезмер. Cities of implementation: Чернігів, Київ, Хуст, Ужгород, Львів, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне,. Проектом передбачено розробку та проведення серії комбінованих заходів обмежена кількість глядачів і онлайн трансляція з діючих сінагог в ти містах України Хуст, Ужгород, Львів , Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон, Рівне , Чернігів , Київ в яких візьмуть участь резиденти Фестивалю, закордонні гості, а також зйомка серіалу- роад муві.

Клезмер фестивалі привертають увагу туристів, подія в кожному місті супроводжується виставкою з історії музики , лекціями та екскурсіями. Project name: «ДИРИГЕНТ ЯНГОЛІВ». Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Світ Знань". Вінниця, м. Тульчин Вінницької обл. Це продовження відродження культурної спадщини видатних співвітчизників за місцями їх проживання, залучення спільноти до нових театральних локацій, популяризація «театрального туризму» та місцевих громад.

Художня цінність запропонованого твору для сценічного втілення: Драма р. стала переможцем конкурсу Міністерства культури серед письменників України «Українська революція — років». Project name: Дунайська Січ. Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Дзеркало світу». Project description: «Дунайська Січ» - це триденний міжнародний фестиваль мистецтв, що сьомий рік поспіль на безоплатній основі для відвідувачів проходитиме на берегах Дунаю у місті Ізмаїл. Фестиваль підвищує туристичну привабливість регіону.

Швидкі знайомства «speed dating»

І саме це є другим основним завданням фестивалю, а відповідно - і подоланням проблеми занепаду та значного відставання регіонів, які знаходяться далеко не лише від столиці, а й від регіонального центру, мають погане сполучення та не мають історичного тривалого якісного туристичного менеджменту. Project name: Міжнародна виставка «ARTEFACT: CHORNOBYL 35» у 6 містах України. Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУЯНОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ. Cities of implementation: Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Ужгород, Сєвєродонецьк,.

Project description: До 35 роковин Чорнобиля виставка ARTEFACT: CHORNOBYL в унікальному змішаному форматі модульних куполів, шоломів віртуальної реальності та онлайн буде представлена у Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Ужгороді та Сєвєродонецьку. Вперше виставка з успіхом пройшла в Києві у , а у му презентована в Іспанії у віртуальному форматі за участю Марії Примаченко, Савадова, Марчука та ще 40 митців. Цього року разом з торішніми експонатами, з використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури, 25 митців з регіонів України у віртуальнії арт-резиденції проекту створять 20 нових експонатів, що будуть представлені 6 містами України.

Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво через переосмислення світової трагедії та єднає різні регіони України, створюючи платформу безпечного суспільного обговорення національної травми. Project name: Виставка фіналістів Ukrainian Young Book Design Awards Київ Взяти участь у конкурсі можуть дизайнери з усього світу. Заявка подається онлайн.

Церемонія нагородження відбувається в Києві. Project description: Двотижнева виставка учасників шорт-листа третього щорічного конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards, який має на меті презентувати нові обличчя, зруйнувати стереотипи у сприйнятті книжкового дизайну, створити майданчик для обговорення суспільно-важливих тем через призму візуального мистецтва. Проект, втілений на онлайн-платформі та в офлайн просторі галереї, презентуватиме роботи учасників конкурсу UYBDA , що за рішенням суддів увійшли до шорт-листа топ усіх поданих заявок.

Виставка складатиметься з презентації робіт учасників та відеороликів про них. Cуспільство дізнається про молодих українських книжкових дизайнерів, заглибиться у актуальні теми, розкриті у форматі візуального мистецтва, та долучиться до діалогу про зміни у суспільстві та важливість збереження культурних явищ. Project name: Символ.

Чи реально знайти своє кохання в інтернеті та як уникнути небезпечних побачень

Project description: Ідея знакового проєкту «Символ» - у висвітленні та актуалізації сучасними засобами символів, що виконують представницьку та об'єднавчу функції, як всередині України, так і за її межами. Проєкт стане знаковою подією, приуроченою до ї річниці незалежності України. Результатом стане матеріалізація та висвітлення символів, їх нове прочитання, що дозволить відкрити їх глибші контексти.

Проект включатиме виставку, дослідження, широку публічну програму. Project name: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL». Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота». Project description: Фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL» є логічним і більш масштабним продовженням проведеного у році фестивалю «Open open open Golden Gate theatre festival».

Це масштабна театральна міжнародна подія, що передбачає показ вистав режисерів з України, Польщі та Литви театральним експертам, критикам, діячам театру та широкій міжнародній аудиторії онлайн та офлайн. В рамках фестивалю-шоукейсу буде показано 7 вистав та проведено 3 майстер-класи для акторів та режисерів. В рамках шоукейсу відбудеться спец. проект за участі литовської режисерки Андри Каваліускайте та акторів театру «Золоті ворота», що полягатиме у дослідженні гостро-соціальної проблеми через театральны практики та презентації результату на фестивалі-шоукейсі.

Метою події є затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, обмін досвідом, демонстрація доробку українського театру на прикладі вистав відомих та молодих режисерів, налагодження та підтримка вже наявних міжнародних партнерств, залучення більшої кількості людей до «театрального туризму». Project name: Вулична виставка ліття Богоявленського собору в Острозі.

Full name of the organization: ОСТРОЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БРАТСТВО ІМЕНІ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ".

Квитки на концерти у клубах 2021 в Україні

Cities of implementation: Острог,. Project description: Вулична виставка ліття Богоявленського собору в Острозі - дослідницький, міжсекторальний проєкт, що в сучасній і популярній формі показує цінність пам'ятки. Проєкт покликаний продемонструвати багатогранність розвитку української культури та матеріальної та нематеріальної спадщини, яку уособлює Богоявленський собор в м.

Острог через проведення вуличної виставки. Проект передбачає підвищення рівня доступності події для людей з інвалідністю. Project name: Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко». Full name of the organization: Громадська організація "Творче обєднання "Вавилон13"". Cities of implementation: Київ, Житомир, Харків,. Project description: КІНОКО — єдиний в Україні фестиваль кінооператорського мистецтва, що проходитиме жовтня у Будинку Кіно в місті Києві. Це майданчик культурно-мистецького обміну ідеями та досвідом між молодими кінематографістами та професіоналами. КІНОКО - кроссекторальна подія змішаного формату онлайн та офлайн , що включає в себе показ конкурсних робіт, професійний технічний форум, виставку актуальної кінознімальної техніки, майстер-класи від провідних діячів галузі, а впродовж року - цикл освітньо-просвітницьких подій та промоційних заходів.

Project name: Два метри снігу. Львівські майстри фотографії і кіно початку ХХ століття та їхні послідовники в Україні та Польщі у ХХ та ХХІ столітті.

Стань частиною першого в Україні унікального мультирозважального фестивалю BELIVE!

Формат експозиції, спеціальна освітня програма та каталог зі статтями провідних дослідників комунікуватимуть проект широкій аудиторії, дадуть можливість для кращого осмислення складних культурних процесів в Україні ХХ ст. Project name: IV Міжнародний літературний фестиваль "Фронтера". Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль". Cities of implementation: Луцьк, Нововолинськ, Смідинська, Ковельська, Затурцівська, Любомильська громади Волинської області, Здолбунівська, Гощанська, Млинівська, Дубнівська громади Рівненської області, Лановецька, Кременецька громади Тернопільської області,.

Проведення дослідження культурної спадщини 16 громад Волинської, Рівненської та Тернопільської областей підготовка відео та краєзнавчих матеріалів, концепцій локальних мистецьких подій ; навчання 60 волонтерів культури та проєктних менеджерів громад.