Знайомства в Інтернеті в Сторожинець Україна

Секрет успіху - пишіть лаконічно

У держархіві прийом громадян проводився двічі на тиждень у понеділок та середу до 15 березня року. Графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів держархіву затверджується що півроку із зазначенням П. посадової особи, дати та часу прийому.

Прийом заяв від громадян відбувається дистанційно укрпоштою або на електронну адресу. Відповіді на звернення відправляються поштою, або електронною адресою. Впродовж звітного періоду на розгляд працівників архіву надійшло звернень в т. Працівниками відділу наведено всього довідок , в тому числі архівних довідок надано на платній основі. За 9 місяців надійшло звернень соціально-правого характеру та 55 звернень про майно. Усі звернення розглянуто вчасно, переважна більшість звернень розглядаються протягом днів.

На засіданні було розглянуто: 12 номенклатурних справ, 11 інструкцій з діловодства, описів справ постійного терміну зберігання - од. актів про вилучення для знищення документів. ua, в рубриці «Документальні виставки ONLINE» експоновано тематичну документальну виставку архівних документів та матеріалів періодичної преси присвячену й річниці від дня народження Іларія Карбулицького - педагога, публіциста, письменника, громадського діяча, члена Української національної ради ЗУНР.

Державний архів Чернівецької області продовжує оцифровування описів фондів дорадянського періоду.


 • знайомства свахи поблизу Чернігів Україна.
 • безкоштовні сайти знайомств поблизу Лисичанськ Україна.
 • Популярні товари?
 • місто знайомств поблизу Новомосковськ Україна.
 • сайти знайомств можуть в Люботин Україна.
 • | Просто про рідне місто.
 • Державний архів Чернівецької області.

З 1 вересня року, на офіційному веб-сайті Державного архіву Чернівецької області в рубриці «Документальні виставки онлайн» виставлено тематичну документальну виставку:. В експозиції використані архівні документи: витяги з Книги актів цивільного стану метричної книги с. Чернівці Дмитра Загула. Доповнюють експозицію друковані матеріали преси науково-довідкової бібліотеки архіву, які висвітлюють сторінки з життя та діяльності поета. Текстильників, 1 та з 21 серпня на офіційному веб-сайті архіву в рубриці «Документальні виставки онлайн» Державний архів Чернівецької області пропонує Вашої увазі документально-тематичну виставку, присвячену 29 річниці Незалежності України:.

підготовленою та доповненою матеріалами періодичної преси науково-довідкової бібліотеки архіву, які стосуються подій в регіоні 24 серпня року. В експозиції також представлені копії документів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України. На виконання доручення Державної архівної служби України Державний архів Чернівецької області розпочинає роботу щодо формування архівної колекції подій про спалах, перебіг, боротьбу з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID Мета проекту — документування та відображення подій, що відбуваються в нашому регіоні.


 • Навігаційне меню.
 • Ви абонент lifecell?.
 • безкоштовні сайти знайомств поблизу Кривий Ріг Україна.
 • автоматичне підключення в Донецьк Україна.
 • Сторожинець — Вікіпедія;
 • Київстар в м. Сторожинець, вул. Грушевського, 16!
 • Як знайомитися в інтернеті: ставте високу планку, будьте лаконічними і терплячими?

Державний архів Чернівецької області закликає відповідні державні органи та органи місцевого самоврядування, медичні заклади, науковців, громадськість, всіх небайдужих, підтримати зазначену ініціативу та сприяти у формуванні даної архівної колекції. ua та в паперовому варіанті телефон для довідок З 03 серпня року в приміщенні Державного архіву Чернівецької області за адресою: вул.

Небесної Сотні, 20А та на офіційному веб-сайті держархіву в рубриці «Документальні виставки онлайн» Вашій увазі пропонується тематична документальна виставка:. Основна мета виставки — ознайомити громадськість з документами архівних фондів, про репресії і масові депортації місцевого населення, які мали жахливі наслідки для краю.

З метою ознайомлення громадськості з документами архівних фондів та періодичних видань науково-довідкової бібліотеки держархіву про історію утворення Чернівецької області, в експозиції використано копії документів та матеріалів науково-довідкової бібліотеки архіву: телеграма з Москви від делегації трудящих Північної Буковини про Закон щодо включення Північної Буковини до складу УРСР, Закон про включення Північної частини Буковини і Хотинського, Аккерманського та Ізмаїльського повітів Бессарабії до складу Української РСР, Указ Президії Верховної Ради СРСР «Про уточнення назв міст: Тарнополь, Черновіци, Каменєц-Подольск, Владімір-Волинск, Чертков Української РСР», Постанова Чернівецького повітового виконавчого комітету "Про заміну вивісок в містах, містечках та населених пунктах повіту" на нові вивіски — державною українською мовою, та ін.

На засіданні було розглянуто: 11 номенклатур справ, 15 інструкцій з діловодства, описів справ постійного терміну зберігання на од. актів про вилучення для знищення документів, що не підлягають зберіганню юридичних осіб-джерел формування НАФ. Проведено чергове засідання колегії Державного архіву Чернівецької області, на якому розглянуті наступні питання:. Рубрику «Довідковий апарат» доповнено Списком фондів архівних відділів секторів районних державних адміністрацій та міських рад Чернівецької області.

Особові фонди Державного архіву Чернівецької області поповнюються новими документами. За сприянням заступника голова Чернівецької обласної державної адміністрації ІСОПЕНКО Ірини Юльянівни Державний архів Чернівецької області прийняв для опрацювання та формування фонду особового походження документи дипломата, історика, доктора історичних наук, Надзвичайного і Повноважного Посланника України, повіреного у справах України в Румунії та Республіці Молдова, члена Національної Спілки журналістів України, уродженця Буковини РЕНДЮКА Теофіла Георгійовича.

Документи, які були передані до Державного архіву Чернівецької області, стосуються його професійної діяльності як дипломата, журналіста, історика, становлять культурну, історичну та практичну цінність для висвітлення історії та подій, які стосуються Буковини та України. Рубрику "Наші публікації" доповнено нашим виданням: Бібліографічний покажчик "Ольга Кобилянська до ї річниці від дня народження ".

Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Чернівецької області буде проведено 28 липня року. Документи для подачі на розгляд ЕПК Державного архіву Чернівецької області приймаються до 26 липня року включно. Подані документи мають бути оформлені відповідно до усіх вимог до складання даних документів. Документи, які не оформлені відповідним чином, до розгляду прийматися не будуть.

З 13 липня року на офіційному веб-сайті Державного архіву Чернівецької області в рубриці «Документальні виставки онлайн», Вашій увазі пропонується тематична документальна виставка:.

Чернівці | Знайомства 💗 — mistaUA

В експозиції використано копії законів Української Радянської Соціалістичної Республіки та постанови Президії Верховної Ради Української РСР за рік, прийняті у відповідності з вимогами Декларації про державний суверенітет України; документи Чернівецької обласної Ради народних депутатів про роботу її виконавчого комітету в нових умовах та доповнена Декларацією про державний суверенітет України прийнятої Верховною Радою Української РСР 16 липня року українською та румунською мовами, статтею голови Чернівецької обласної Ради народних депутатів та її виконавчого комітету Івана Гнатишина «Прийти усім до нашої незалежності» та ін.

Інформація про підсумки роботи експертно-перевірної комісії Державного архіву Чернівецької області за I півріччя року.

09.09.15 р. Конфлікт між батьками учнів та дирекцією Сторожинецького ліцею

Діяльність ЕПК здійснювалась за двома основними напрямками: методична робота та розгляд документів, поданих на ЕПК. Забезпечується виконання заходів Програми здійснення контролю за станом і рухом документів НАФ на - рр. Упродовж І півріччя року проводилась робота із виконання заходів Програми здійснення контролю за станом і рухом документів НАФ на - рр. За шість місяців року проведено перевіряння наявності та стану документів у 67 фондах дорадянського періоду загальною кількістю одиниць зберігання документів.

З 26 червня року на офіційному веб-сайті Державного архіву Чернівецької області в рубриці «Документальні виставки онлайн», також у 2-х корпусах держархіву за адресою: вул. Небесної Сотні, 20А і пров. Текстильників, 1. Основна мета виставки — належне відзначення ї річниці Конституції України у держархіві Чернівецької області, ознайомлення громадськості з документами архівних фондів та періодичних видань науково-довідкової бібліотеки держархіву про історію створення Основного закону України на теренах українських земель.

На період карантину змінено режим роботи Державного архіву Чернівецької області. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від Державний архів працюватиме за таким графіком:. Внесено зміни до Інструкції про порядок витребування документів соціально-правового характеру для громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Набрав чинності спільний наказ Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України від Зокрема, визначено порядок організації прийому та розгляду документів соціально-правового характеру, які потребують засвідчення в Державній архівній службі України, перелік необхідних документів та строки розгляду тощо.

Із змінами до Інструкції можна ознайомитись за посиланням. На засіданні було розглянуто: 17 номенклатурних справ, 12 інструкцій з діловодства, описів справ постійного терміну зберігання - од. Для ознайомлення громадськості з історією державної служби на території Чернівецької області періодів її входження до складу Австрії з року — Австро-Угорщини — рр. по цій час, на веб-сайті Державного архіву Чернівецької області в рубриці «Документальні виставки онлайн» є постійнодіюча тематична документальна виставка «річчя запровадження Державної служби в Україні».

В експозиції використано архівні документи та друковані матеріали науково-довідкової бібліотеки архіву. Рубрику «Довідковий апарат» доповнено фондами та описами дорадянського періоду, з яких 8 претур та 77 примарій Північної Буковини, Хотинського, Новоселицького, Кіцманського і Сторожинецького повіту та Буковинської крайової та окружної управи і Виконавчого Комітету Буковиньского сейму.

«Викрадена Принцеса» та «Сторожова Застава» продовжують подорожувати українськими містами

ІІ Світова війна — це наймаштабніша і найкривавівшавійна в історії людства. Вона тривала від 1 вересня року до 2 вересня року. Ведучи одночасно вогонь з кулеметів, мінометів і гармат, почали просуватися вглиб оборони. В той же час німецька авіація в кількості до літаків здійснила наліт на чернівецький аеродром та інші об'єкти.

Скинуті фугасні бомби спричинили пожежу. Авіацією противника були пошкоджені аеродроми у Чернівцях, залізничні станції Ларга, Лужани, Садгора, Банилів Руський. Безпосередньо перед Північною Буковиною скупчилося більше 10 дивізій, з них 4 піхотні, 4 кавалерійські дивізії румунів, дві піхотні дивізії і 1 танковий полк німців. У перші дні нападу територію Чернівецької області обороняв й стрілецький корпус ї армії під командуванням генерал-майора І. До корпусу входили 4 стрілецькі дивізії, з яких 3 — гірськострілецькі.

Там само розміщувалась а танкова дивізія. З повітря територію прикривав й винищувальний авіаційний полк, який розташовувався на аеродромах м. Чернівці і в с. Лужани, а також а окрема ескадрилья, що базувалася в Садгорі. Авіаційним полком командував підполковник М. Спроби ворога блискавично зломити опір радянських прикордонних частин та заглибитися на нашу територію зазнали невдачі.

Фронт на Чернівецькому напрямку фашистами не був прорваний. Частини Червоної Армії відступили з наказу командування, щоб уникнути оточення. До збірника включені архівні документи, матеріали науково-довідкової бібліотеки та фотодокументи, які зберігаються у держархіві. Пропонуємо Вашій увазі ІІ розділ збірника документів «Перші дні війни на території Чернівецької області», який висвітлює перебіг подій перших днів війни на території області.

Хрущову М. та ін.