Державні швидкісні знайомства Бережани Україна

Можуть бути такі сайти, які зчитують реквізити карток.

Як не потрапити в пастку? Потенційні жертви шахраїв — це люди у скрутному матеріальному становищі. Тому не дивно, що аферисти створюють шахрайські сайти з онлайн-кредитування, які схожі на сайти справжніх МФО. Потрібно вміти такі сайти розрізняти та обходити десятою дорогою. Ознаки шахрайських сайтів з онлайн-кредитування:. Для переконливості шахраї можуть «намалювати» на шахрайському сайті в особистому кабінеті жертви, суму кредиту, яка от-от впаде на рахунок. Так шахраї можуть вкрасти гроші з картки.

Вислати копії документів. У такий спосіб можуть набрати кредитів на свою жертву. Як уберегтися? Якщо сайт був створений зовсім недавно. Скоріше за все, це шахраї. Більшість шахраїв «працюють» в інтернеті. Але є і такі відчайдухи, які крадуть товари у продавців. Насправді, SMS не від банку, а від шахрая.

Жертва не встигає роздивитися SMS та звісно не переходить до інтернет-банкінгу, щоб перевірити, чи надійшли гроші. Щоб цього не сталося, спершу переконайся, чи SMS справді від банку і гроші надійшли на картку, а тоді віддавай товар. Шахраї телефонують та представляються службою безпеки банку. Повідомляють, про кібератаку на ІТ-систему банку: «Ситуація під контролем, ми робимо все можливе. Задля вашої безпеки, просимо перерахувати гроші на тимчасовий рахунок». Не варто і казати, що тимчасовий рахунок, це, звісно ж, рахунок шахрая.


  • Новини Золочівської районної державної адміністрації;
  • Коковін Олександр Володимирович?
  • найкраще підключення Хорол Україна;
  • Сайт міста Бережани.
  • !
  • веб-сайт знайомств в Молодогвардійськ Україна!

І тут було б правильно одразу покласти слухавку та зателефонувати до банку за номером, що вказаний на звороті картки. Але страх втратити власні накопичення, іноді блокує раціональне мислення. Якщо жертва сумнівається, шахрай може: вибачитися за незручності; сказати, що у разі відмови перераховувати гроші на тимчасовий рахунок, банк не буде нести відповідальність за втрату грошей, і що в договорі з банком про це чітко написано; пообіцяти 2 грн компенсації за незручності, адже банк піклується про своїх клієнтів.

З нагоди відзначення ої річниці від дня народження Героя України В'ячеслава Чорновола у м. Золочеві покладено квіти. Сьогодні, 24 грудня року, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела позачергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.

Навігаційне меню

Учасники розглянули наступні питання: про розгляд заяви щодо визначення способів участі у вихованні та спілкуванні батька з донькою; щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. На комісії розглянуто матеріали справ, заслухано учасників засідання і запрошених та прийнято відповідні рішення. Повномірна сплата єдиного соціального внеску — запорука зарахування періоду роботи до страхового стажу. Пенсійним фондом України щомісячно здійснюється аналіз звітності страхувальників щодо повноти нарахування єдиного соціального внеску, від якого залежить набуття працівниками стажу, необхідного для призначення пенсії.

Нагадуємо, що несплата щомісячних внесків або їх мінімізація позбавляють працівників права на зарахування повного місяця роботи до страхового стажу. У випадках, коли відрахування із заробітної плати працівника менші від розміру мінімального страхового внеску, тоді роботодавцю необхідно здійснювати донарахування різниці. Недотримання трудового законодавства з оплати праці не тільки наражає найманих працівників на ризик опинитися на старості років без пенсійного забезпечення, а й передбачає застосування значних фінансових санкцій до страхувальників.

Шановні роботодавці! Нагадуємо про необхідність повноти нарахування єдиного внеску відповідно до вимог законодавства, що є запорукою набуття працівниками страхового стажу та, відповідно, гідного пенсійного забезпечення в майбутньому. За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Пенсійного фонду України у Львівській області. Зустріч голови районної державної адміністрації з духовенством району. Голова райдержадміністрації Василь Маркевич сьогодні, 23 грудня року, зустрівся з духовенством району. Метою зустрічі було обговорення напрямків співпраці у вирішенні соціально-важливих питань для жителів району.

В ході зустрічі було прийнято рішення провести спільну Подячну молитву 31 грудня о На завершення розмови голова райдержадміністрації подякував представникам конфесій за позицію, яку вони відстоюють та зазначив, що районна влада відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства та до всебічної підтримки релігійних громад.

Знайомства Бережани

Скаути і Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру. Діти з Католицького скаутства м. Золочів та Пластуни Золочівщини передали колективу райдержадміністрації Вифлеємський вогонь миру. Уже понад 10 років молодь привозить в Україну цей символ злагоди, добра та благополуччя.

Щиросердечно вітаю з професійним святом — Днем адвокатури! Висока честь та величезна відповідальність бути адвокатом адже саме на Вас — тих, хто щоденно допомагає людям вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми, суспільство покладає надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження ідеалів справедливості. Щиро бажаю щоб Ваші професійні зусилля були нагороджені довірою громадян, повагою і сприяли подальшому зміцненню інституту адвокатури на благо та процвітання України.

Миколай мандрує Золочівщиною. Сьогодні, 18 грудня року, в переддень найсвітлішого і найрадіснішого християнського свята Дня Святого Миколая голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації вручив святкові подарунки від Святого Миколая, забезпечив перегляд захоплюючої комедії у Золочівському кінотеатрі, смакування смачною піцою та соками вихованцям дитячого будинку «Рідний дім» села Сасів. Також, очільник району привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу, що знаходиться у місті Золочеві зі святом Святого Миколая і вручив подарунки.

Відповідно до районної програми, подарунки до Дня Святого Миколая отримали діти сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО, діти — сироти, діти внутрішньопереміщених осіб, діти з інвалідністю. Крім цього, в рамках проекту «Різдвяний конвой» подарунків отримали діти сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Для довідки: проект «Різдвяний конвой» реалізовується на Львівщині з року Львівською облдержадміністрацією спільно з громадськими організаціями «Народна самооборона Львівщини», «Ротарі клуб «Львів Інтернейшл» та партнерами з Німеччини «WPK Weihnachtspackchenkonvoi gGmbH».

Також міські голови Золочівської та Глинянської міських, селищний голова Поморянської селищної ради організували вручення подарунків дітям з інвалідністю, дітям учасників АТО у підпорядкованих населених пунктах району. За сприяння Золочівської райдержадміністрації 16 грудня року у м. Золочеві відбувся районний турнір з боксу.

Участь у змаганнях взяли 36 спортсменів, з них 10 дівчат, різних вікових груп від 11 до 21 року. Усі поєдинки проходили в безкомпромісні та видовищній боротьбі.

Усі переможці та призери змагань були відзначенні грамотами, медалями, призами та кубками. Сьогодні, 17 грудня року, напередодні Дня Святого Миколая, голова Золочівської районної державної адміністрації Василь Маркевич та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень, за сприяння Благодійного фонду «Дитячі стежинки», вручили цінні подарунки — телевізор двом Дитячим будинкам сімейного типу міста Золочева та трьом опікунам дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування району. Довідка : Благодійна організація Благодійний фонд "Соціально-реабілітаційний центр опіки дітей "Дитячі стежинки" зареєстрована Сокальською райдержадміністрацією Львівської області у році з місцем розташування у місті Великі Мости, Сокальського району.

Основним видом діяльності є надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання: консультації, піклування, допомога біженцям, людям похилого віку та інвалідам; соціальна адаптація дітей та підлітків; діяльність із запобігання жорстокого поводження з дітьми та іншими особами; збір коштів або інша діяльність з надання допомоги, пов'язана із соціальними послугами. Шановні працівники державної виконавчої служби! Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята!

Виконання судових рішень — це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

Бережани | Знайомства 💗 | Тернопільська область — mistaUA

Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права. Переконаний, що служіння його величності Закону і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, а ваші знання, досвід, високі людські якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави. Електронні сервіси Пенсійного фонду України. Більшість необхідних документів від державних установ сьогодні можна отримати не виходячи з дому.

Для цього достатньо скористатися електронними сервісами. Якщо виникла потреба отримати довідку від Пенсійного фонду, особисто відвідувати сервісний центр немає необхідності. Зробити це можна дистанційно, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Фактично всі документи, які надають фахівці сервісних центрів, можна отримати на веб-порталі. Також можна отримати витяг з Реєстру застрахованих осіб, дані про особливі умови праці та про заробітну плату за період ведення персоніфікованого обліку відомостей в реєстрі застрахованих осіб , багато іншої корисної інформації.

Для того, щоб отримати довідку через веб-портал необхідно пройти наступні кроки:. Увійти на веб-портал Пенсійного фонду України за посиланням portal. Підтвердити подання запиту кваліфікованим електронним підписом та натиснути кнопку «Відправити до ПФУ». Отриманий документ потрібно завантажити на свій електронний пристрій ноутбук, планшет чи флеш-накопичувач та роздрукувати. Електронні документи, видані Пенсійним фондом через веб-портал, однаково правомірні з паперовими аналогами, отриманими в установі Фонду, завдяки наявності QR-коду та дійсні для надання до всіх організацій та установ.

Для цього потрібно:. Користуйтеся зручною можливістю віддаленого отримання необхідних документів за допомогою електронних сервісів веб-порталу Пенсійного фонду України зі своїх ноутбуків, планшетів та смартфонів.

Якщо немає електронного кваліфікованого підпису, його можна отримати у одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів.