Знайомська долина Тульчин Україна

ТОВ "АГРОКОМПЛЕКС "ЗЕЛЕНА ДОЛИНА"

Підприємство виробляє цукор, сахарозу для шампанських вин, мелясу, жом, товарне вапно. Цукровий завод входить в число провідних підприємств цукрової галузі України, має численні нагороди, модернізований та переобладнаний за сучасними технологіями. Обсяг виробництва сягає понад 40 тисяч тон цукру за сезон. Хлібоприймальне підприємство є одним з найбільших по завантаженню у Вінницькій області. Елеватор сертифікований і має зручне транспортне сполучення, включно з прямим виходом до залізниці.

Агрокомплекс Зелена долина

Види дiяльностi. Рослинництво Ми використовуємо високотехнологічну техніку та обладнання для вирощування зернових та технічних культур, таких як: пшениця, ячмінь, цукровий буряк, соняшник, кукурудза, соя. З року продукція тваринництва сертифікована за стандартом з органічного виробництва "Organic Standart" Детальніше Виробництво цукру Підприємство виробляє цукор, сахарозу для шампанських вин, мелясу, жом, товарне вапно.

Детальніше Зберiгання зерна Хлібоприймальне підприємство є одним з найбільших по завантаженню у Вінницькій області. Види дiяльностi Рослинництво Ми використовуємо високотехнологічну техніку та обладнання для вирощування зернових та технічних культур, таких як: пшениця, ячмінь, цукровий буряк, соняшник, кукурудза, соя.

З року продукція тваринництва сертифікована за стандартом з органічного виробництва "Organic Standart". YouControl — сервіс перевірки контрагентів.

АГРОКОМПЛЕКС "ЗЕЛЕНА ДОЛИНА”

Повне досьє на компанію доступне в індивідуальних тарифах. Дата оновлення Повні та актуальні дані на сьогодні, доступні в бізнес пакетах або в добовій ліцензії. Пройдіть бізнес реєстрацію або придбайте добову ліцензію. Повне найменування юридичної особи cтаном на Статус юридичної особи cтаном на Не перебуває в процесі припинення копіювати.

Адреса: Україна, , Вінницька обл. Учасники та бенефіціари Дата оновлення Відомості про органи управління юридичної особи. Частка держави в підприємстві згідно з реєстром Фонду держмайна України. Кінцевий бенефіціарний власник контролер.

Ваш коментар з'явиться після перевірки адміністратора сайту

Потрібна експертна оцінка компанії? Спеціалісти YouControl підготують висновок за 24 години Дізнатись більше.


  • кафе знайомств Дебальцеве Україна;
  • Види дiяльностi.
  • АГРОКОМПЛЕКС ЗЕЛЕНА ДОЛИНА;

Експрес-аналіз контрагента. Експрес-аналіз контрагента економить ваш час і дозволяє швидко зробити висновок про надійність контрагента. YouControl зібрав всі фактори, варті особливої уваги, із 10 вкладок Досьє і 60 джерел. Контрагент, якого ви перевіряєте, може мати ознаки фіктивності або фінансові чи інші проблеми.

Філіали та правонаступники 32721857

Детально проаналізуйте контрагента, у якого виявлені ці фактори! Дивіться демо-дані Читати про інструмент. Фінансовий скоринг.

Учасники та бенефіціари 32721857

Ринковий скоринг. Філіали та правонаступники Дата оновлення Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа. Перевірка в списках санкцій. Тільки в платних тарифах. Спробувати безкоштовно. Кількість санкційних списків. Відсутня інформація по особі або пов'язаних особах. Країна та державний орган. Санкційний список Канади проти РФ у зв'язку з подіями в Україні.

Санкційний список ЄС. Зведений санкційний список Австралії. Санкційний список Великобританії. Санкційний список Японії проти РФ у зв'язку з подіями в Україні.


  • Агрокомплекс "Зелена долина", ТОВ;
  • пятниця оголошення знайомства в Вознесенськ Україна;
  • ;

Податкова та інші державні органи. Ознака прибутковості cтаном на Реєстр платників ПДВ cтаном на Дійсне свідоцтво ПДВ. Реєстр «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» cтаном на Перебуває на обліку в органах доходів та зборів. Податковий борг згідно з реєстром «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» cтаном на Реєстр «Великих платників податків» cтаном на Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку в податкових органах.

Хресна хода на Іосафатову долину 15.08.2017 р.