Безкоштовний сайт знайомств - - Южноукраїнськ Україна

Хлопець хотів підзаробити та згодився на пропозиції розвантажити вагони, очікуючи отримати винагороду за свою роботу. Але не все сталося, як гадалося. Виявилося, що недосвідченістю підлітка скористалися злочинці і хлопця звинуватили у вчиненні злочину за статтею Кримінального Кодексу України — крадіжка. Майбутнє підлітка очікувало не радужне, замість зароблених коштів — позбавлення волі та «клеймо» злочинця. Участь в програмі надала хлопцю другий шанс, можливість обрати правильний напрямок у житті, яке лише починається.

Зараз він вже отримав професію та влаштувався на справжню роботу і ми впевнені, що його очікує щасливе майбутнє, в якому не буде місця правопорушенням», — зазначила директорка Регіонального центру. Довідково: Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

Через карантинні обмеження рекомендується подати заяву онлайн.

впроваджується Міністерством юстиції України, Офісом Генерального прокурора на базі системи надання безоплатної правової допомоги за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні та ГО «Платформа прав людини». Миколаївщина стала однією з шести областей, де минулого року розпочали пілотування проєкту. Він довів свою ефективність, і тепер його поширено на всю Україну.

Отримати правову допомогу можна:. Первомайськ, , Україна. Податкова знижка на навчання. Відповідно до статті Податкового кодексу України Ви можете повернути собі частину витрат за навчання у вигляді податкової знижки,.

‎Mamba - Знакомства онлайн, чат в App Store

Відшкодовуються витрати на оплату навчання у дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної професійно-технічної та вищої освіти. Вимоги для отримання знижки. Громадянство України та наявність ІПН ідентифікаційного коду. Не бути приватним підприємцем. Відшкодуванню підлягають лише послуги вітчизняних вищих навчальних закладів. Не відшкодовуються додаткові курси чи навчання на військовій кафедрі.


 • понад 40 швидкісних побачень у Вовчанськ Україна;
 • дівчата знайомства в Ямпіль Україна.
 • Новини району?
 • сватання місто Костопіль Україна.
 • найкращі місця підключення Гнівань Україна?
 • Знайомства - анкети дівчат та чоловіків на : Україна.

Обмеження права на нарахування податкової знижки. Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті;.

загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень  пункту якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Розмір знижки. Враховуються фактичні витрати понесені у минулому році. Розмір такої знижки не може перевищувати у розрахунку на календарний рік 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року. Перелік документів. Подаються до Державної фіскальної служби за місцем вашої реєстрації:. ІПН ідентифікаційний код. Декларацію про майновий стан і доходи. Копію договору з навчальним закладом. Копії квитанцій чеків, платіжних доручень за навчання.

OBYAVA.ua: знайомства онлайн в Україні

Документи, що підтверджують ступінь споріднення якщо за навчання сплачують батьки, то потрібно надати свідоцтво про народження дитини, якщо на податкову знижку претендує чоловік або дружина — свідоцтво про шлюб. Заява із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування. Оформити податкову знижку можливо до 31 грудня року наступного за звітним. У році подаємо документи за рік.

Згідно статті Податкового кодексу України у разі ухвалення вам компенсації за навчання, кошти будуть переведенні на ваш банківський рахунок протягом 60 днів після надходження пакету документів. Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги —. ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-фотоконкурсу «Правова допомога поруч». Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» далі — Фотоконкурс. Тема конкурсних робіт фотографій :  захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на  безоплатну правову допомогу.

Учасником Фотоконкурсу  може бути фізична особа або дитина за згодою одного із батьків чи іншого законного представника.

Номінації Фотоконкурсу:. Подія у системі надання безоплатної правової допомоги  — фотографія зроблена під час проведення працівниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги далі — центри з надання БВПД правопросвітницьких заходів лекція, семінар, конференція, круглий стіл, флешмоб, тренінг тощо. У разі зображення на фотографії дітей така згода повинна бути взята в одного з батьків законного представника дитини. Для участі у Фотоконкурсі необхідно  з ua , обрати одну з номінацій Фотоконкурсу та завантажити на сайт  не більше 1 однієї  фотографії у форматі JPG або PNG, колірний простір sRGB, розмір — до 4 мегабайт.

Конкурсна робота фотографія :. має містити символіку системи БПД на фотографії має бути присутній буклет, банер, значок, вивіска, прапорець, інша друкована чи сувенірна продукція з логотипом системи БПД. подається у високій роздільній здатності, достатній для друку розмір не менший за 30×40 см, 30×45 см, 30×30 см при dpi. Допускається подання монохромних чорнобілих конкурсних робіт фотографій.

Допускається лише мінімальна обробка конкурсної роботи фотографії посилення контрасту, кольорокорекція, ретушування зайвих деталей. Протягом ua  виключно через Gmail пошту.


 • державні швидкісні знайомства Карлівка Україна;
 • знайомська долина Тульчин Україна.
 • Безкоштовний сайт знайомств у місті Миколаїв?
 • Знайомства Южноукраїнськ;
 • повний гачок Соледар Україна?
 • Ok Google познакомиться с женщиной.

З  shynkarenko legalaid. ua Аліни Сердюк, головного спеціаліста відділу правопросвітництва alina.


 • Клуб знайомств.
 • сайт знайомств Ізмаїл Україна.
 • сайти старших знайомств Боярка Україна.
 • найкращі програми для знайомств поблизу Суми Україна.
 • найкращі програми для знайомств в Інтернеті - Сновськ Україна?
 • сайт лесбіянок знайомств Кременець Україна.

serdiuk legalaid. ua або за номером телефоном 71 06 Пн-Чт: з до , Пт: з до , обідня перерва із до БЕЗПЕКА НА ВОДІ! Права та обов'язки біженців і осіб, які потребують додаткового захисту. Основним правовим документом щодо вказаного питання є Закон України  "Про  біженців   та  осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" від Згідно визначення, який дає цей Закон  біженець  - це особа, яка не є громадянином України і внаслідок обґрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства підданства , належності до певної соціальної групи або політичних переконань перебуває за межами країни своєї громадянської належності та не може користуватися захистом цієї країни або не бажає користуватися цим захистом внаслідок таких побоювань, або, не маючи громадянства підданства і перебуваючи за межами країни свого попереднього постійного проживання, не може чи не бажає повернутися до неї внаслідок зазначених побоювань.

Особою, яка потребує додаткового захисту, вважається особа, яка не є біженцем відповідно до  Конвенції про статус біженців року  і  Протоколу щодо статусу біженців року  та цього Закону, але потребує захисту, оскільки така особа змушена була прибути в Україну або залишитися в Україні внаслідок загрози її життю, безпеці чи свободі в країні походження через побоювання застосування щодо неї смертної кари або виконання вироку про смертну кару чи тортур, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання.

Главное меню

Особа,  стосовно якої прийнято рішення про оформлення документів  для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту,  має право на:. Особа, яка  звернулася  за наданням статусу біженця чи додаткового захисту і стосовно якої прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту,  зобов'язана:. подати  центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту,  відомості, необхідні для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту;.

відбути до визначеного місця тимчасового проживання у разі одержання направлення  центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту ;. проходити медичне обстеження на вимогу  центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту ;.

з'являтися  до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту,  у визначений ним строк;. повідомляти центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, про свої поїздки за межі адміністративно-територіальної одиниці України, на території якої вона проживає.

Особа, яку  визнано  біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, має рівні з громадянами України права на:. Особа, яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, має рівні з громадянами України права у шлюбних та сімейних відносинах. Особа, яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, має право на одержання грошової допомоги, пенсії та інших видів соціального забезпечення в порядку, встановленому законодавством України, та користування житлом, наданим у місці проживання.

Особа, яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, користується іншими правами і свободами, передбаченими  Конституцією  та законами України. Особа, яку  визнан о біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, зобов'язана :. повідомляти протягом десяти робочих днів  центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту,  про зміну прізвища, складу сім'ї, сімейного стану, місця проживання, набуття громадянства України або іншої держави, надання притулку або дозволу на постійне проживання в іншій державі;.