Центральне датування в Таврійськ Україна

У зазначених заходах брали участь команди з Хмельницької, Жито­мирської, Тернопільської та Чернівецької областей. У програму занять входили: стрільби з АК та ПМ, заходи безпеки при повод­женні з вибухонебезпечними предметами, екскурсія в кінологічний центр. Мета заходу — підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення. Спікер відмітив, що пріоритетом у роботі управління молоді та спорту ОДА є підтримка молодіжного руху на Хмельниччині.

Відповідно до Програми забезпечено участь представників від області у заходах, які реалізовує Міністерство молоді та спорту України, зокрема:. Всеукраїнському вишколі «Нащадки вільних» імені К. Острозького у м. Очаків Миколаївської області. Урзуф, в яких вони також взяли участь і зайняли 1 місце;.

В свою чергу, голова адміністрації Дмитро Габінет зауважив, що наразі ми говоримо не про заходи, які були проведені в році, а про стан виконання програми. Відтак, він запропонував начальнику управління доопрацювати дане питання і ще раз заслухати його на наступному засіданні колегії ОДА. Саме у цей день розпочалася німецько-радянська війна — частина Другої світової війни, в якій український народ зазнав найбільших втрат.

З перших днів війни територія сучасної України стала ареною кривавих битв на східному фронті. Разом з мільйонними жертвами різних народів і держав, у тій страшній воєнній трагедії український народ зазнав найбільших втрат — людських, економічних, культурних. Війна залишила після себе катастрофічні наслідки, розгромлені міста, покалічені долі, обірвала життя мільйонів людей. Ця небувала в історії за своїми масштабами війна увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

У цей день ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав обов'язок перед країною та виборював мир для українського народу. Вже мало залишилось в живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Життєписи цих людей - уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Сьогодні, потерпаючи від військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.


  • сайт підключення Красногорівка Україна;
  • веб-сайт підключення Острог Україна.
  • А золото й досі там: справа "скіфських скарбів" у суді Амстердама.
  • Кабінет Міністрів України; Постанова, Перелік від 10.10.2012 № 929.
  • додаток для знайомств у місті Болехів Україна!
  • Результати тестування – сайт .
  • підключити безкоштовно Ромни Україна.

Наші діти знову, зі зброєю в руках, захищають кордони держави, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Нехай єднає усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє. Честь і слава живим героям! Слава українському народові!

Херсонес Таврійський

Голова районної державної адміністрації Іван Федорчук. Усе далі відходять сумнозвісні події радянсько-німецької війни періоду Другої світової війни. У червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни. Ці події двічі прокотилися кривавою хвилею українськими землями, сіючи смерть, горе,  руйнування та біду. На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни 22 червня в Парку Слави біля меморіалу воїнам-визволителям в місті Ізяслав у рамках отримання карантинних умов відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Федорчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, заступник міського голови Любов Калитюк, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, а також усі бажаючі мешканці міста Ізяслав.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та. Відзначають свято щорічно у третю неділю червня, як і в більшості країн світу. У році цей день випадає на 21 червня. День батька — це свято для всіх татусів, яким поталанило стати батьками. Вперше День батька відзначили в  році в США, втім національним це свято стало лише у році. Тоді президент Ліндон Джонсон оголосив третю неділю червня національним Днем батька.

Вона хотіла, аби батько знав, яка він особлива людина для неї, тож запровадженням свята хотіла висловити йому всю свою вдячність та любов за все, що він для неї зробив. Тоді жінка пішла до міськради, аби запровадити це свято. Місцева влада схвалила цю ідею, але національним це свято стало лише у році. Серед багатьох країн День батька в різні дати святкує Грузія — 3 жовтня, Італія та країни Піренейського півострова — 19 березня, Південна Корея — 8 травня.

У Польщі День батька святкують 23 червня. Традиції свята. В Україні, як і в багатьох інших країнах, в цей день веселяться, влаштовують свято, виїжджають на пікніки, або ж просто проводять цей день в затишному, сімейному колі. Діти дарують татусям подарунки та вітають їх щирими словами, аби висловити свою любов. В деяких країнах в День батька заведено носити троянди. У багатьох державах влаштовуються всілякі заходи і виділяються кошти, які направляють на підтримку незабезпечених батьків-одинаків.

Музейні експонати - заручники політики

Міністерство культури та інформаційної політики України: стартував всеукраїнський проект Мандруй Україною. В Україні за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики розпочався масштабний проект з підтримки внутрішнього туризму Мандруй Україною. Деякі з них нам знайомі, деякі — ні. Деякі вже давно туристично популярні, а деякі, на жаль, маловідомі.

Таврійськ — Вікіпедія

Для участі в проекті потрібно всього лише розказати про своє улюблене місце у будь-якій соціальній мережі і додати до публікації:. Ініціатива «Мандруй Україною» народилася в тісній кооперації держави, бізнесу, креативних індустрій та туризму. Наша Ізяславщина славиться талантами. До яскравих майстрів пера належить наш славний земляк, неперевершений талановитий майстер художнього слова, подільський письменник Василь Іванович Кравчук.

З нагоди відзначення 91 річниці від дня народження митця Ізяславська центральна районна бібліотека  запрошує всіх відвідати віртуальну книжкову виставку, присвячену творчості видатного земляка. За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки. Що це за свято і чому його святкують у травні. Це свято відносно нещодавно стало поширеним в різних українських регіонах, хоча існує вже довгий час. У цій статті ми розкажемо, як це свято виникло і чому його відзначають саме у травні.

В Новой Каховке горит многоэтажка, людей эвакуировали

Отже,  у році Другий великий збір Організації українських націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Зазначимо, що Другий великий збір відбувся квітня року в Кракові після розколу ОУН в лютому року.

Навігаційне меню

Головною метою збору було утвердження ідей українського націоналізму та постанов, що стосувалися політичного, військового, економічного та соціального життя на українських землях. Чому саме травень було обрано для цього свята? З травня року помер один із співавторів ідейних засад українського націоналізму Микола Міхновський.

Якщо у випадках Петлюри та Коновальця є інформація про деталі їхньої загибелі та практично відомі замовники вбивств, то щодо смерті Міхновського питання залишається відкритим. Хоча в будь-якому разі йдеться про смерть на тлі тиску радянських силових структур. До цього часу він намагався вирватися з Радянського Союзу, але спроба втечі за кордон виявилася невдалою.

Кому дістанеться кримське золото?

Після кількох днів допитів у ДПУ він опинився на волі. Вже наступного дня, 3 травня року Міхновського було знайдено повішеним у садку в садибі Володимира Шемета, де він квартирував. Серед української громадськості довгий час йшла дискусія щодо причин смерті Міхновського. Так і не зрозуміло, що це було: самогубство чи вбивство.

Шварцбард потім заявив, що скоїв вбивство як помсту за єврейські погроми в Україні у період років. Різні дослідники вважають, що Шварцбард був агентом ДПУ, а помста за єврейські погроми була лише приводом для операції радянських спецслужб. Відомо, що у січні року в Одесі Шварцбард вступив в Червону Армію і до середини року в рядах бригади Котовського брав участь у бойових діях в Україні.

Після придушення більшовиками політичної опозиції, він розчарувався в радянській владі і знову поїхав в Париж, де відкрив майстерню з ремонту годинників. Також протягом х років відбулося декілька замахів на голову Проводу українських націоналістів з року та першого голову ОУН з року   Євгена Коновальця. Їх намагалися здійснити різні агенти радянських спецслужб. У році розпочалася реалізація операції під кодовою назвою "Ставка", яку розробляли у Москві під наглядом Сталіна.

Виконавцем замаху став агент радянської служби зовнішньої розвідки Павло Судоплатов. Він зумів увійти в довіру до Коновальця, який вірив в існування в СРСР міцного антирадянського підпілля. Це "нелегальне угруповання" й презентував, згідно з отриманою "легендою", Судоплатов під псевдонімом "Павлусь Валюх". Судоплатов передав у Роттердамі в кафе готелю "Атланта" вибухівку, яка була замаскована під коробку цукерок з українським орнаментом.

Це був нібито подарунок від друзів з антирадянського підпілля. Після того як коробка була перевернута у горизонтальне положення, вона вибухнула. Зараз День героїв не є офіційним державним святом, але відзначається органами місцевої влади. Його широко святкують у Галичині.

Місто Таврійськ

З року, після початку війни з Росією відбулось поширення святкувань в центральні та східні регіони країни. Окремі громадські організації вимагають визнання Дня героїв офіційним державним святом. До Всесвітнього дня вишиванки Володимир та Олена Зеленські подарували вишиті сорочки лідерам світових держав. До Всесвітнього дня вишиванки Президент і перша леді України відправили у подарунок лідерам країн світу традиційні українські вишиті сорочки. Символічні подарунки, які несуть у собі частину української історії та культури, отримали президенти та перші леді Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та інших країн.

Вишиванка — самобутній код нашого етносу із зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами та символами. Зі щирим серцем хочемо поділитися з вами частинкою української історії та автентики», — написали Володимир та Олена Зеленські в супровідному листі. За матеріалами Хмельницької облдержадміністрації. День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців.

Сподіваємося, і цього року разом з вами ми зможемо зберегти красиву традицію, відповідальну місію великим українством одягати вишиті сорочки третього четверга травня в знак єдності та підтримки одне одного. Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворювались на фантастичну красу.