Чорні швидкісні знайомства в Хмільник Україна

Промислові підприємства міста виготовляють обладнання для сільського господарства, будівельні матеріали, меблі, одяг, продукти харчування. Нині місто розвивається як бальнеологічний курорт , один із радонових курортів в Україні. На території міста діють 8 оздоровниць планується будівництво ще трьох санаторних комплексів. Основні засоби лікування: радіоактивні, вуглекислі, гідрокарбонат-хлориднокальціево-натрієві мінеральні води, торфове болото Війтівецького родовища.

САНАТОРІЇ ХМІЛЬНИКА, Вінницька обл., Україна

Показання: захворювання крові, органів руху, нервової системи, жіночі хвороби. Щорічно на курорті оздоровлюється близько 50 тисяч громадян.

Навігаційне меню

Завдяки особливостям гідрологічної структури, запаси бальнеологічних ресурсів постійно поновлюються природним шляхом, що дозволяє щорічно приймати до тис. Існує легенда, що в одного польського магната донька багато років страждала на ревматизм. Жодні ліки їй не допомагали, а покоївка дівчини, як на те, так і сяяла здоров'ям.

Багатій заздрив служниці, мріяв побачити такою свою доньку. Служниця порадила лікувати дівчину чудодійною водою з кам'яної криниці, яка була викопана у лісовій гущавині за Хмільником. І диво сталося: донька одужала! Та жадібний магнат наказав засипати криницю, аби ніхто більше не зміг використати цілюще джерело. Переказ довгий час жив у народі, лише року знайшов своє реальне підтвердження. Щоб забезпечити Хмільник питною водою, геологи з гідрогеологічної експедиції заклали першу свердловину.

Але на них чекало розчарування. Добута на глибині 65 метрів вода була неприємна на смак, тверда й солонувата. Проте джерело привернуло увагу науковців Інституту геології Академії наук України та Українського науково-дослідного інституту курортології. За хімічним складом води Хмільника класифікували як радонові, вуглекислі, гідрокарбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієві мінеральні води з високим вмістом марганцю. Висновок фахівців був разючим : Хмільницька радонова вода має унікальні цілющі властивості, вона не має аналогів серед відомих мінеральних вод.

Тому уряд України в   р. З того часу в місті розпочинається будівництво водолікарень. Хмільник стає курортом союзнореспубліканського значення і вже в  р. Тепер це найпотужніша оздоровниця курорту з розвинутою сучасною інфраструктурою. Нині Хмільник  — сучасний бальнеологічний курорт, до складу якого входять 7 санаторно-курортних закладів дає змогу щорічно оздоровлювати до 50 тис.

Основний лікувальний фактор курорту як і в Баден-Бадені  — мінеральні радонові води , які утворюються при циркуляції прісних вод у тріщинуватих гранітах українського кристалічного щита. Радонотерапія сприяє розвитку захисних та компенсаторних механізмів при різних захворюваннях і відновленню порушених функцій організму. На території міста знаходиться 5 промислових підприємств.

В асортименті продукції, яку виготовляють на підприємствах міста: машини для внесення в ґрунт мінеральних добрив, набори меблів, шафи, ліжка, дивани, крісла, стільці, жіночий одяг, хлібобулочні, кондитерські та ковбасні вироби. У місті працює Хмільницька районна бібліотека для дорослих. У місті функціонує гімназія, 4 загальноосвітні школи та 3 дитячі дошкільні установи. Діють також школа естетичного виховання, дитячо-юнацька спортивна школа, центр дитячої та юнацької творчості, дитяча та дорослі бібліотеки. На території міста розташований 1 стадіон, 2 футбольних поля, 11 спортивних залів, 37 спортивних майданчиків та 12 майданчиків із тренажерним обладнанням.

Детальніше Вулиці Хмільника. Щодня у Хмільнику щогодини лунає дзвін курантів, який нагадує гостям і мешканцям міста про плинність часу. Дзвін лунає з костелу Пресвятої Трійці, який розташований у центрі міста  — історичній частині Хмільника.

Місто Хмільник — Візіком карти

Костел збудований  р. За часів господарювання турків і татар на Поділлі — роки зазнавав руйнувань. У плані храм — чотиристовпна базиліка у стилі тосканського бароко. Бокові нави перекриті хрестовими зводами, а головна нава — півциркулярними з розпалубками. У х роках костел двічі закривала комуністична влада. На місці, де був головний вівтар, влаштували кузню.

У х роках головний вхід на подвір'я костелу перенесено у зв'язку з розширенням дороги у центрі міста. Тепер вхідна брама розташована з іншої сторони. У центрі міста над рікою Бог височіє восьмигранна споруда з бійницями і контрфорсами — вежа замку єдина з шести, яка вціліла. Але, ця вежа була збудована набагато раніше замоку, це була православна Церква святого пророка Іллі. Замок збудовано за наказом польського короля  р. Канал, викопаний між рікою Бог і її притокою річкою Пастуша, надав укріпленням і місту Хмільник острівного положення.

Відпочинок та лікування у Хмільнику

У період Національно-визвольної війни — рр. У — рр. Вони укріпили оборонні споруди, прорили підземні ходи, а у вежі, яка збереглася до наших днів, влаштували мечеть. Вцілілу вежу-мечеть неодноразово реконструювали. У першій половині XX ст. З листопада  р.

Експонати для музею збирала ініціативна група у — рр. У наш час [ коли? Тут представлені колекції кам'яних знарядь праці, етнографічні експонати, унікальні документи і фото. Музей працює на громадських засадах і керує ним місцевий краєзнавець Микола Іващук син Кирила Іващука. Музей щороку приймає 2 — 2,5 тис. Поруч з вежею замку височіє цікава і, на перший погляд, давня будівля. Це палац місцевого поміщика К. На початку XX ст. Фоміна у Хмільнику розпочали будівництво великого палацово-паркового комплексу, та проект не був реалізований до кінця.

До комплексу тепер входить і палац, і арковий венеціанський міст через ріку Бог. Лікування радоновими водами рекомендується при:. Нервова система: доведений значний седативний ефект радонових вод, крім цього, процедури покращують регенерацію нервових волокон, мають знеболюючий ефект. Показання для радонових процедур з боку нервової системи:. Серцево-судинна система: радонотерапія має значне антиаритмічну дію, проявляє спазмолітичний ефект на судини мозку, покращує трофіку серця. Рекомендується радонотерапія людям, що страждають від таких захворювань:. Сечо-статева система жінок і чоловіків : протизапальну, знеболювальну, спазмолітичну, бактеріостатичну дію, зниження рівня сечової кислоти в крові.

Крім цього, радонотерапія покращує кровопостачання органів малого тазу, сприяє нормалізації менструальних і репродуктивних функцій жінок.

Як це - працювати гінекологом на візку

Позитивний вплив радонових вод відчують хворі такими недугами:. Лікування радоновими водами дозволяє значно полегшити симптоми захворювання на період місяців і зменшити дози вживаних ліків. Хмільник запрошує гостей до восьми оздоровчих комплексів з розвиненою інфраструктурою, сучасним обладнанням і досвідченим персоналом.

Зверніть увагу, що ціни на оздоровлення в Хмільнику дуже демократичні, тому лікування доступно практично кожному. Якщо вам складно зробити вибір, консультанти «Аква Тур» із задоволенням підберуть варіанти, відповідно до ваших вимог. Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Санаторії України » Курорти » Відпочинок та лікування у Хмільнику.

Дата приїзду. Без харчування. Шведський стіл.

Відпочинок та лікування у Хмільнику Радонова мінеральна вода використовується для ванн, інгаляцій, аплікацій, зрошень порожнин, мікроклізм, і т. Лікування на курорті Радон — це радіоактивний хімічний елемент, який вважається найбільш рідкісним поєднанням на Землі. Лікування радоновими водами рекомендується при: Ревматизмі Остеоартрозі Поліартриті, артриті Переломах Остеомієліті Меозіті, бурситі, тендиніті Подагрі Нервова система: доведений значний седативний ефект радонових вод, крім цього, процедури покращують регенерацію нервових волокон, мають знеболюючий ефект.

Показання для радонових процедур з боку нервової системи: Неврологічні прояви остеохондрозу хребта Невралгії Неврити, поліневрити Неврози Неврастенія Наслідки інсульту Церебральний атеросклероз Наслідки черепно-мозкових травм Серцево-судинна система: радонотерапія має значне антиаритмічну дію, проявляє спазмолітичний ефект на судини мозку, покращує трофіку серця.

Рекомендується радонотерапія людям, що страждають від таких захворювань: Ішемічна хвороба серця Кардіосклероз Гіпертонія Трофічні виразки венозного походження Сечо-статева система жінок і чоловіків : протизапальну, знеболювальну, спазмолітичну, бактеріостатичну дію, зниження рівня сечової кислоти в крові. Позитивний вплив радонових вод відчують хворі такими недугами: Простатити, уретрити Порушення статевої функції у чоловіків Цисталгія Хронічні запальні процеси у жінок Міома Ендометріоз Маткові кровотечі, порушення менструального циклу Лікування радоновими водами дозволяє значно полегшити симптоми захворювання на період місяців і зменшити дози вживаних ліків.

Санаторій «Радон» — Хмільник.


  • Популярні санаторії та готелі.
  • пляжні знайомства в Борислав Україна.
  • ПРО КУРОРТ.
  • ?
  • агентства з питань сватів у Апостолове Україна.

Санаторій «Південний Буг» — Хмільник. Санаторій профспілковий «Хмільник». Санаторій «Поділля» — Хмільник. Санаторій «Військовий» — Хмільник. Як це - працювати гінекологом на візку. Підпис до фото, Кожного ранку Валентина Пугач, як і решта лікарів, приїздить на роботу до військового санаторію "Хмільник". Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів.