Мої швидкісні знайомства Лохвиця Україна

До списку об'єктів.

Account Options

Показані із 1 запису. Не визначено Державний нагляд контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Додержання законодавства про працю. Києві Головне управління ДСНС у Вінницькій області Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області Головне управління ДСНС у Донецькій області Головне управління ДСНС у Запорізькій області Головне управління ДСНС у Київській області Головне управління ДСНС у Луганській області Головне управління ДСНС у Львівській області Головне управління ДСНС у Миколаївській області Головне управління ДСНС у Одеській області Головне управління ДСНС у Полтавській області Головне управління ДСНС у Рівненській області Головне управління ДСНС у Харківській області Головне управління ДСНС у Херсонській області Головне управління ДСНС у Хмельницькій області Головне управління ДСНС у м.

Українська English Головна »  Пам'ятні монети України та сувенірна продукція. спеціальний анциркулейтед.

років першої писемної згадки про м. Лохвицю

Серія: Стародавні міста України. Присвячена стародавньому місту з багатою історією, розташованому в Полтавській області на річці Лохвиці, яке вперше згадується в історичних джерелах під роком як давньоруське селище у Переяславській землі. У середині ХVІІ ст. місто одержало магдебурзьке право і герб. В році в центрі почала діяти ще одна друкарня купця А. Радилевського і міщанки Б. Свого часу тут друкувалася газета «Лохвицький вестник».


  • Лохвиця. (Lokhvytsia).?
  • події швидкісних побачень Красногорівка Україна?
  • .
  • знайомства компанії в Володимир-Волинський Україна.
  • Зрібняк Тетяна Олексіївна.
  • ;
  • оголошення знайомства Підгородне Україна?

На вулиці Лубенській, неподалік від Народного будинку, містилася ще й третя друкарня Хазановича, продана в році 3. В році всі три друкарні були націоналізовані і злиті в одну, яка стала гордо називатися «радянською». Стосовно ж сучасної друкарні, то на її місці до революції стояв кінотеатр-ілюзіон «Ідеал», який належав братам Грінбергам і називався ще електротеатром. Кіномеханіком свого часу тут працював С. Переписом року у Лохвиці зафіксовано господарств козацьких — , селянських — , єврейських — і жителя. Станом на рік у місті діяли 6 православних церков і синагога, жіноча гімназія, реальне, міське та комерційне училища, навчальні ремісничі майстерні, електростанція, аптека, земська лікарня, кінотеатр.

Народний будинок театр , Товариство сільських господарств — вченим секретарем був Ренський Михайло Дмитрович , два товариства взаємного кредиту, три друкарні, цегельний і шкіряний заводи, тютюнова фабрика. У році у Лохвиці було видано російсько-український словник [4] [5]. Радянську владу проголошено 22 січня року. У році для боротьби з добровольчою армією Денікіна у місті створено й Лохвицький робітниче-селянський полк.

У період колективізації — рр.

на околицях Лохвиці було створено 7 приміських колгоспів. Не обійшло Лохвицю лихо голодомору — років. У роки німецько-нацистської окупації У Лохвиці діяли міська підпільна група і антифашистське підпілля у вірменському легіоні. З 1 вересня року місто стало адміністративним центром Лохвицького ґебіту.

У вересні року, після визволення, у місті містився штаб Воронезького фронту на чолі з генералом армії М. У Лохвиці в різний час видавалися такі газети: «Бюлетень Лохвицкой уездной земской управи» — , «Лохвицкий вестник» — , «Лохвицкое слово» — , «Провесінь» , «Робітник» , «Известия» , «Вісті» — , «В соціалістичний наступ» — , «Більшовицька трибуна» —, , «Лохвицьке слово» — , «Вісті Лохвиччини» — , «Зоря Лохвиччини» — , «Зоря» з , «Лохвицький вісник» — , «Добридень» з  р. Окрім сучасних пам'ятників, у Лохвиці також багато історичних споруд, що були побудовані в середині 19 — на початку 20 ст.

Серед них: Лохвицька синагога, побудована на гроші відомого лохвицького мецената та підприємця Дунаєвського, будівля поліцейської управи, будинок повітового з'їзду, тютюнова фабрика Дунаєвського на ній і досі збереглися вензелі з літерами «Е. Д» — Євель Дунаєвський , будинок Товариства сільських господарів, будинки реального училища та жіночої гімназії, будинок Гостинного двору, будинок повітового дворянства, кована огорожа Миколаївської церкви, старовинний єврейський цвинтар та багато інших унікальних місцин, старовинних будиночків і хат.

Навігаційне меню

В останні роки, унікальні споруди, що пережили 1 світову війну, революцію, колективізацію, німецько-нацистську окупацію та совітський режим нещадно нищаться місцевою владою, підприємцями та місцевими жителями — навмисне чи через недбальство. Зараз [ коли? В різні роки редакторами районної газети працювали: Б. Козаков, Б. Дунаєвський, Терещенко, С.

Кошовець, Б. Агранович, П. Мінько, С. Любовський, М. Дробний, П. Ясинський, М. Паук, М. Бондаренко, А. Жук; в післявоєнні часи: І. Чернегіль, І. Бейкун, П. Стендик, М. Потькало , І. Ященко, В. Нині трудовий колектив очолює О. Газета «Зоря» - одна з найстаріших «районок» області. Неодноразово виходила переможницею у республіканських конкурсах, відзначена Почесною Грамотою Президії Верховної Ради УРСР Указ від 21 березня року. У місті є краєзнавчий музей імені Григорія Сковороди , заснований в році, у фондах якого понад 15 тис.

Лохвиця – це не ти? А хто ти?

Серед міських монументів заслуговують на увагу пам'ятник видатному українському просвітителю і філософу Григорію Савичу Сковороді рік, скульптор Іван Кавалерідзе , встановлений до річчя з дня його народження, а також пам'ятник українському письменнику Архипові Тесленко рік , скульптор І. Коломієць, архітектор А. Лохвиця занесена до переліку малих і середніх міст України, що мають пам'ятники історії, архітектури і містобудування.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Стабільну версію було перевірено 29 вересня Лохвиця адміністративно-територіальна одиниця Герб Лохвиці Прапор Лохвиці.

У Вікіпедії є статті про інші значення цього терміна: Лохвиця значення. Ювілейна монета НБУ присвячена Лохвиці. Николай Ильич Стороженко - на родине. Кіевская старина. Киев,