Сватання в Олевськ Україна

У Житомирі відбудеться Гала-концерт конкурсу-фестивалю «Якщо ти зірочка, засвітись! Відзначати річницю Перемоги в Житомирі почнуть з 6 травня: план заходів. З 27 травня по 5 червня Житомир знову прийматиме фестиваль «Чілдрен Кінофест» — щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Дивитись.

Учасниці конкурсу «СтудМіс» влаштували у Житомирі суботник. У "Поліській хаті" традиційно відсвяткують Юрія.


 1. дівчина знайомства поблизу Калуш Україна.
 2. агентство знайомств Жовква Україна!
 3. район затоки знайомств поблизу Болград Україна!
 4. Засідання 24.
 5. знайомства в центрі міста Острог Україна.
 6. 9 березня. Пам’ятні дати.

Благодійний «Бринь-фест» у Житомирі. Житомиряни протягом місяця можуть відвідати виставку «Фестивалю Фотоклубів України». У Житомирі охоронці магазину побили чоловіка, який прийшов погрітися. Кулаки замість слів! У Житомирі охоронці одного з магазинів почали силоміць виштовхували безпритульного з приміщення, куди він зайшов просто погрітися в лютий Пробачте, зачинено: як живе Житомир на карантині. Журналісти Першого Учасники антифашистського мітингу перекривають трасу, бо з ними не розрахувались. У Житомирі Правий сектор почав накидати троси на Леніна, щоб завалити його. Юрія Градовського виключили зі «Свободи» через дисципліну, - Сидір Кізін.

Надаю слово народному депутату України Цабалю Володимиру Володимировичу. Цабалю Володимиру Володимировичу, фракція партії "Голос". Шановні колеги, я буду дуже коротко, оскільки мій альтернативний закон відрізняється тільки однією річчю від основного. Хочу всім нагадати, що два місяці назад ми робили секвестр бюджету.

Error loading data!

В цьому секвестрі основна зміна була —   це виділення більше 60 мільярдів гривень в фонд боротьби з коронавірусом. Для того, щоб ці гроші взяти, довелося зняти з культури, з освіти, з місцевого самоврядування, з будівництва доріг і так далі. Але ми обіцяли, що якщо ці гроші не будуть повністю використовуватись, ми ці гроші будемо назад вертати тим програмам, де вони були зняті. І це дійсно, передбачено в Законі про бюджет, така можливість є.

Олевська-Районна-Бібліотека Для-Дорослих

Але немає одної можливості, точніше, двох. Перша —   це вернути гроші на будівництво доріг, що вже передбачено основним законом.

Сватання в селі Волиця 13.01.2019

А друга —   це вернути гроші місцевому самоврядуванню. Бо за 5 місяців 13 мільярдів гривень недоотримали місцеві бюджети. Це вже від зменшеного плану. Відповідно мій альтернативний закон він повністю повторює ті позитивні норми основного закону, і крім того ще передбачає, щоб з фонду на боротьбу з коронавірусом можна було перенаправляти гроші в місцеві бюджети.

Тому, колеги, прошу підтримати мій альтернативний законопроект. А якщо цього не вдасться, то хоча би основний. Слово надається народній депутатці України Васильченко Галині Іванівни. Шановні колеги, поки доповідач іде, я все-таки попрошу відійдіть з проходу, щоб людям було зручно доставатися   трибуни. Галина Васильченко, фракція "Голос". Шановні народні депутати, шановний пане Голово, дорогі українці!

Сватання — Вікіпедія

Фракція "Голос" послідовно відстоює інтереси малого, середнього бізнесу і подає відповідні законопроекти. Вже ні для кого не секрет, що нам не вдасться оминути серйозної економічної кризи. Але ми можемо суттєво зменшити наслідки   особливо для тих, хто реально змушений був закрити свої бізнеси в час пандемії і зараз потребує реальної державної допомоги та підтримки.

Сьогодні більшість мікропідприємців заявляють про те, що вони скоротили свої доходи на відсотків та змушені звільняти своїх працівників. І станом на сьогодні ми вже маємо понад тисяч безробітних. Тому основним завданням має бути мінімізація тих наслідків, які, власне, вбивають мікро та середній бізнес. І моїм альтернативним законопроектом передбачається допомога коштів, які, власне, є зекономлені, як зазначив мій колега Володимир Цабаль, оскільки з   запланованих на квітень-травень 34 мільярдів використано лише І ми маємо зараз можливість надати реальну допомогу тим, хто її справді потребує.

Ми маємо захистити малий і середній бізнес. Я прошу вас підтримати саме мій альтернативний законопроект і допомогти малому та середньому бізнесу у цій складній економічній кризі. Дякую, Галина Іванівна. Шановні колеги, є необхідність обговорити цей законопроект, так? Тому прошу записатись: два — за, два — проти, будь ласка. Будь ласка, народний депутат Лаба Михайло Михайлович, фракція політичної партії "Слуга народу". Шановні колеги, цей законопроект якраз влаштовує майже   всі фракції.

І ми розуміємо прекрасно, що до осені всі будуть займатися і економікою, і медициною, і іншими   питаннями. А як же займатись цим державі без великого будівництва,   без доріг? Тому цей законопроект   націлений на ці первинні речі, які були декларовані майже всіма фракціями.


 • швидкісні побачення більше 30 Покровськ Україна.
 • Левицька Оксана Валеріївна.
 • 9 березня. Пам’ятні дати?
 • принцеса знайомства в Новоукраїнка Україна!
 • оголошення знайомства Підгородне Україна.
 • знайомства в онлайні Гірник Україна.
 • Прошу підтримати його в цілому і проголосувати. Будь ласка, я запрошую до слова народного депутат Лунченка Валерія Валерійовича, депутатська група "Довіра". Олег Іванович Кулініч, будь ласка. Доброго дня, шановні колеги! Надзвичайно важливий законопроект. Тому що в тих умовах, в яких зараз знаходиться країна, коли ми проводимо безліч заходів у боротьбі з коронавірусом, все рівно економіка повинна працювати. Економіка повинна працювати, повинні відновлюватися інфраструктурні проекти, інфраструктурні об'єкти і в першу чергу це дороги. Тому що дороги — це життя економіки країни. І ми знаємо, депутати нашої групи, власне, всі мажоритарні депутати знають, в якому стані знаходяться наші дороги, особливо в сільській місцевості, особливо місцеві дороги і дороги територіального значення.

  А якраз цей законопроект дає такий чіткий механізм, як це зробити в умовах карантину, в умовах коронавірусу. Тому обов'язково важливо проголосувати його за основу і в цілому, тому що те, що можна зробити в цьому році, його треба зробити обов'язково в цьому році. Тому що, якщо ми будемо відкладати ці речі на наступні роки, то дороги просто у нас перетворяться в напрямки. Вони вже й так деякі дороги в більшості областей країни це не дороги, а напрямки. Тому це треба обов'язково робити в цьому році. Депутатська група "Довіра" буде підтримувати цей законопроект, який надзвичайно важливий для країни і надзвичайно важливий для місцевого самоврядування.

  І тому ми закликаємо всі фракції і групи також його підтримати за основу і в цілому. Шановні колеги, депутатська група "Партія "За майбутнє" вважає, що це надзвичайно важливий законопроект. Як ми знаємо, ми напомпували стабілізаційний фонд боротьби з коронавірусом під 65 мільярдів гривень, з них порядку 13 мільярдів вже використаних.

  Куди використані, як використані, наскільки це відчула медична сфера, це питання суперечливе. Тим не менше, ми наполягаємо на тому   як депутатська група "Партія "За майбутнє", що наш головний пацієнт залишається, це українська економіка, вся бюджетна сфера, всі наші пенсіонери.

  Навігаційне меню

  І якщо впаде економіка, впадуть усі. І, очевидно, це стосується інфраструктури. Тому забезпечення   ремонту і реструктуризація, реконструкція лікарень і під'їзних доріг до них — це першочергове питання, яким так само ми повинні займатися. Ми вважаємо, наша депутатська група вважає і просить бюджетний комітет як профільний комітет і Голову Верховної Ради   доповнити з голосу і викласти пункт 1 розділу І законопроекту словами в наступній редакції: доповнити "автомобільних доріг загального користування державного   значення" словами "автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення".

  Це буде, власне, те, про що ми говоримо, повернення грошей, в тому числі місцевому самоврядуванню. І я вважаю, що це буде відповіддю на те, що в нас збільшується постійно офіційне безробіття, як вже зазначали колеги, понад півмільйона населення, і воно неспинно зростає. Я прошу шановного Олександра Миколайовича Трухіна врахувати це питання під стенограму.

  Ми голосуємо "за" в цілому з урахуванням цієї позиції. Будь ласка, слово надається Василенко Лесі, будь ласка,   партія "Голос". Доброго дня, колеги, шановні українці! Це дуже добре, що ми сьогодні розглядаємо питання про перерозподіл коштів зі стабілізаційного фонду, які належним чином так і не почали використовуватися.